Şofben Bakım | Kombi Servisi - Atik Kombi
  • Halkalı Merkez Mah 2, Yayla Sk. No:13/A D:2, 34303 Küçükçekmece/İstanbul
  • 0212 495 36 26

Şofben Bakım

service

Şofben servisi , Şofbenlerin kullanım sıklığına yönelik olarak dönem dönem sorunları ortaya çıkmakta olduğunda başvurulan bir çözümdür. Firmamız sorunlara müdahale etme konusun da yetkili olmakla birlikte, kapınıza kadar gelerek sorunu yerinde çözmektedir.

Şofben servisi hizmetine Şofbenler hemen hemen her evde bulunan ve hala kullanımına devam eden araçlar olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilen bir hizmettir. Şofbenler üretim mantığına göre kurulduğu alanda ki çeşme ve musluklardan sıcak, soğuk su ayarını yapmaya yaramaktadır. Ve farklı hiçbir musluk ve çeşmeye bu hizmeti sağlayamamaktadır. Genel olarak eski tip evlerin hemen hemen hepsinde bulabileceğiniz gibi günümüzde çok lüks evlerde bile hala şofben kullanılmaktadır.

Şofben servisi konusunda uzman kadromuz sayesin de  siz değerli müşterilerimize her zaman uygun fiyat ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Güncel fiyat listemiz mühendisler odasının belirlediği rakamlardan oluşmakta ve personellerimiz ekstra olarak hiçbir ücret talep etmemektedir. Bu konuda ki çizgimiz ve tavrımız nettir. Lütfen siz değerli müşterilerimiz de sizden servis ücreti dışında talep edilen hiçbir ücret ve ücretlendirmeyi kabul etmeyerek şikâyet ediniz. Güncel fiyatlarımız devamlı olarak mühendisler odasının kararı ile değişmektedir. Bundan dolayı en güncel fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen 0212 495 36 26 nolu telefon numarasından  7/24 iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için tıklayın

Diğer servislerimize hizmetlerimiz sayfasından ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Şofben servisi hizmet türlerimiz

Şofben servisi hizmetimizi kurulduğumuz günden beri aktif olarak sağlamakta ve bu alan da bulunduğumuz bölge de tek olma yolunda emin adımlarla gitmekteyiz. Olası arızaları kısaca inceleyecek olursak.

Elektrik kaçağı; Elektrik kaçağı, şofben servisi hizmeti verirken genel de sık rastlanan bir sıkıntıdır ve dikkat edilmezse ileri de ciddi sorunlara yer açabilmektedir. Elektrik kaçakları banyo alanında kullanılan veya su ile çok fazla temas halinde olan alanlar da daha çok karşılaşılmakta ve evin tüm tesisatını etkilemektedir. Bundan dolayı böyle bir hatayı gördüğünüz zamana hemen şofben servisini çağırmayı ihmal etmeyin.

Kurulum, montaj; şofben servisi hizmetlerimiz de siz değerli müşterilerimizin satın aldığı veya alacağı şofbenlerin kurulumunu yapıyoruz. Kurulum ve montaj ücretlerimiz servis ücretlerimizden farklı olup, güncel ücretlerimizi iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Yedek parça; Yedek parça hizmetimiz, şofben servisi hizmeti içinde yer alıyor ve siz değerli müşterilerimizin şofbenlerin de oluşabilen parça hataları ve arızalarını yedek parçalarımız ile halletmekte ve sorunu çözmekteyiz. Yedek parça fiyatlarımız satış fiyatlarımızdan farklı olmaktadır. Bu konuda güncel fiyat listemizi firmamızdan talep edebilirsiniz.